NIMBUS 305 COUPÉ

Informacje o jachcie

Model  305 COUPÉ
Długość całkowita (m) 9,85
Szerokość (m) 3,25
Poj. zbiorników na wodę (l) 150
Poj. zbiorników paliwa (l)
250
Silnik (wersje)

D3-100 81 kW (110 hp)

D3-150 110 kW (150 hp)

D3-220 164 kW (220 hp)

NIMBUS 305 COUPÉNIMBUS 305 COUPÉNIMBUS 305 COUPÉNIMBUS 305 COUPÉ

NIMBUS 305 COUPÉ - Stworzony do Twojego stylu życia.

Tylni pokład posiada duże i wygodne kanapy w kształcie litery L dla pięciu osób oraz stołem pozwalającym skosztować posiłki na pokładzie jachtu. Pokład rufowy nadaje się idealnie do wypoczynku lub wspólnych rozrywek z przyjaciółmi i rodziną. Wnętrze jachtu zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów tworząc w ten sposób wspaniałą atmosferę, w szczególności w odniesieniu do przestrzeni i światła. Łódź posiada zintegrowaną wentylację i pięć dużych okien dla dodatkowego dostępu światła. Meble tapicerowane w jasnych kolorach pomagają w redukcji hałasu. Łódź ma dwie kabiny.  Kabinę dla właściciela (dostępną z łóżkiem typu Queen lub V-dostawki) oraz kabine dla gości. Jacht 305 Coupé to nowoczesny, niezwykle funkcjonalny model.

ZOPTYMALIZOWANA do prędkości
Od 0 do 22 węzłów
W praktyce, 305 charakteryzuje się niskim zużyciem paliwa.
Prędkość może być dostosowana do warunków atmosferycznych, co zapewnia większe bezpieczeństwo oraz  komfort.


"Side-walk" to asymetryczny układ pokładu, gdzie pokład boczny wzdłuż prawej burty jest bardzo szeroki i zapewnia swobodę ruchów. Wygodne i przyjemne staje się poruszanie po pokładzie od dziobu do rufy. Dzięki takiemu rozwiązaniu łatwo również dostać się na i poza łódź wzdłuż całej prawej burcie. Projektanci maksymalne wykorzystali przestrzeń wewnątrz jachtu, co pozwala na umieszczenie pod pokładem, salonu, kuchni, dolnego pokładu i kabin. Cechą koncepcji Nimbus side-walk jest również zamontowanie drzwi na prawej burcie. Drzwi zapewniają szybki dostęp podczas manewrowania łodzią w porcie umożliwiając również manewrowanie z pozycji stojącej na pokładzie bocznym.

Specjalnie z myślą o kapitanach jacht został wyposażony w super ergonomiczne stanowisko sternika z szybkim dostępem do pokładu.