NIMBUS 31 NOVA S

Wynajem łodzi motorowej – Nimbus 31 Nova S

Informacje o jachcie

Model  31 NOVA S
Długość całkowita (m) 9,60
Szerokość (m) 3,10
Poj. zbiorników na wodę (l) 130
Poj. zbiorników paliwa (l)
300
Silnik (wersje)

D4-300/DPH 221kW (300 hp)

 D6-330/DPH 243kW (330 hp) 

NIMBUS 31 NOVA S


Łódź motorowa Nimbus 31 Nova S jest przykładem idealnego wykończenia dającego gwarancję wypoczynku w komfortowych warunkach. Dzięki szerokiej ofercie naszej firmy możliwa jest rezerwacja i wynajem łodzi motorowej NOVA 31 S i przeżycie niezapomnianej przygody – z rodziną lub przyjaciółmi.


31 Nova S to przede wszystkim wysoka jakość wykonania i komfort dla członków rejsu. Na rufie łodzi znajduje się rozkładana sofa w kształcie litery „L”, która pomieści maksymalnie 6 osób. Również stolik zaprojektowany został tak, aby zapewnić jak największe udogodnienia podczas rejsu. Jest on elektrycznie chowany w podłogę, dzięki czemu możliwe jest poszerzenie miejsca do opalania.


Łódź motorowa – pomysł na wspólne spędzenie czasu ze znajomymi


Łódź motorowa posiada przestronny salon, miejsce do opalania oraz udogodnienia dla aktywnych klientów. Wielofunkcyjna łódź przeznaczona jest dla przyjaciół i rodziny, którzy lubią intensywny tryb życia i cenią sobie swobodę dotarcia do różnych miejsc – bez względu na pogodę.
Jachty 31 Nova S są dostępne w dwóch wersjach, otwartej wersji hard-top i z dachem. Łódź oferuje klientom dwie oddzielne kabiny z miejscem na 2 + 2 i jest wyposażona w oddzielną toaletę z prysznicem. Dużym udogodnieniem jest wyposażenie obu kabin w przestronne schowki, które pomieszczą szereg potrzebnych rzeczy podczas wspólnego rejsu. Kokpit łodzi motorowej oferuje pokój dla dwóch dodatkowych osób.


Dzięki tej niezawodnej łodzi możliwe jest dotarcie do wielu miejsc, bez obaw o warunki pogodowe.