NIMBUS 335 COUPÉ

Informacje o jachcie

Model  335 COUPÉ
Długość całkowita (m) 10,17 
Szerokość (m) 3,10
Poj. zbiorników na wodę (l) 125
Poj. zbiorników paliwa (l)
480
Silnik (wersje)

D4-225 165kW (225 hp)

D4-260 191kW (260 hp)

D4-300 221kW (300 hp)

NIMBUS 335 COUPÉ

NIMBUS 335 COUPÉ – powstał na podstawie projektu NIMBUS 365 COUPÉ który otrzymał nagrodę „European POWERBOAT in the Year 2012”. Jacht został zbudowany jako idealna jednostka motorowa dla świadomego klienta. Któremu jacht ma zapewnić wygodne życie, łatwą obsługę i doskonałe właściwości długodystansowych podróży.

 
"Side-walk" to asymetryczny układ pokładu, gdzie pokład boczny wzdłuż prawej burty jest bardzo szeroki i zapewnia swobodę ruchów. Wygodne i przyjemne staje się poruszanie po pokładzie od dziobu do rufy. Dzięki takiemu rozwiązaniu łatwo również dostać się na i poza łódź wzdłuż całej prawej burcie. Projektanci maksymalne wykorzystali przestrzeń wewnątrz jachtu, co pozwala na umieszczenie pod pokładem, salonu, kuchni, dolnego pokładu i kabin. Cechą koncepcji Nimbus side-walk jest również zamontowanie drzwi na prawej burcie. Drzwi zapewniają szybki dostęp podczas manewrowania łodzią w porcie umożliwiając również manewrowanie z pozycji stojącej na pokładzie bocznym.

 

Salon z otwartym skandynawskim układem o dużych płaskich powierzchniach. Salon jest zarazem jasny, przestronny i nowoczesny, ale sprawia wrażenie przytulnego dziei zastosowanemu specjalnemu  oświetleniu, okuciach drewnianych i atrakcyjnych miejscach do siedzenia. 

Pięknie wykończona stolarka w salonie i kokpicie emanują wspaniałym rzemiosłem i jakością. Duża sofa w kształcie litery „U” zapewniająca siedzenia dla 6 osób.

Specjalnie z myślą o kapitanach jacht został wyposażony w super ergonomiczne stanowisko sternika z szybkim dostępem do pokładu.

Dwa duże otwierane okna dachowe ze szkła, w których zamontowane zostały rolety przeciwsłoneczne dają poczucie przestronności wnętrza.