NIMBUS 335 COUPÉ

Jachting – wynajem łodzi motorowych: model Nimbus 335 Coupé

Informacje o jachcie

Model  335 COUPÉ
Długość całkowita (m) 10,17 
Szerokość (m) 3,10
Poj. zbiorników na wodę (l) 125
Poj. zbiorników paliwa (l)
480
Silnik (wersje)

D4-225 165kW (225 hp)

D4-260 191kW (260 hp)

D4-300 221kW (300 hp)

NIMBUS 335 COUPÉ


Model jachtu Nimbus 335 Coupé został zaprojektowany w oparciu o model Nimbus 365 Coupé który otrzymał nagrodę „Europen POWERBOAT in the Year 2012”. Jest to bardzo udane połączenie jachtu ekskluzywnego z jachtem motorowym. W efekcie powstał model, który zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta, ceniącego sobie zarówno niezapomniane wrażenia z jachtingu, jak i ciekawy wystrój łodzi.


Jachting stał się jeszcze wygodniejszy dzięki temu modelowi łodzi, wszystko za sprawą rozwiązania zwanego „side-walk”. Oznacza to zastosowanie asymetrycznego pokładu, gdzie prawa burta jachtu motorowego jest szersza w stosunku do burty lewej. Zabieg taki pozwala nie tylko na otrzymanie większej ilości miejsca, ale daje także możliwość swobodnego poruszania się po jachcie – od burty aż po rufę. Projektanci tego modelu idealnie wykorzystali dostępne miejsce na jachcie. Między innymi dzięki „side-walk” możliwe było umieszczenie pod pokładem:


• salonu,
• kuchni,
• dolnego pokładu – wykorzystywanego jako salon,
• kabin.


Jest to idealny przykład łodzi motorowej kabinowej, gdzie dolny pokład został maksymalnie wykorzystany i zagospodarowany.


Wynajem łodzi pod jachting


Eco Marine oferuje nie tylko sprzedaż, ale również wynajem łodzi motorowych. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chciałby cieszyć się relaksującym jachtingiem. Nimbus 335 Coupé to świetnie zaprojektowany jacht w stylu skandynawskim. Otwarty salon z wieloma płaskimi przestrzeniami jest niezwykle ceniony przez naszych klientów. Dodatkowe wyposażenie w postaci bardzo dużej kanapy w kształcie litery „U” daje możliwość wygodnego rejsu dla sześciu osób.