NIMBUS 34 NOVA

Czarter jachtów – Nimbus 34 Nova

Informacje o jachcie

Model  34 NOVA
Długość całkowita (m) 11,09
Szerokość (m) 3,32
Poj. zbiorników na wodę (l) 120
Poj. zbiorników paliwa (l)
600
Silnik (wersje)

D6-400/DPH 296kW (400 hp)

2xD4-260/DPH 191kW (260 hp)
2xD4-300/DPH 221kW (300 hp) 

NIMBUS 34 NOVA

Nimbus 34 NOVA Skandynawski design – to może oznaczać tylko jedno: bardzo praktyczny i sterylny wygląd kajut. Model oferowany przez Eco Marine to kwintesencja dobrego gustu i stylu. Ten ekskluzywny jacht zapewni niezapomniane przeżycia dla każdego, kto zdecyduje się na jego kupno lub czarter. Na pokładzie znaleźć można:


• dwie dwupokojowe kajuty – każda z nich została wyposażona w osobny WC-prysznic,
• bardzo dużą ilość szafek oraz schowków, które są w stanie pomieścić znaczną ilość sprzętu i ekwipunku potrzebnego przez cały okres podróży.


Wyposażenie przewiduje również udogodnienia dla sternika. Jego stanowisko zostało zaopatrzone w 12” monitor z nawigacją. Kotwica w jachcie została zamontowana na dziobie. Dzięki czemu możliwe jest dowolne jej wykorzystanie, bez względu na ustawienie jachtu względem wiatru, czy prądów.
Czarter jachtów w naszym kraju zyskuje na coraz większym znaczeniu, szczególnie czarter łodzi motorowych.


Ekskluzywny jacht do wynajęcia


Pokład tego modelu pomieści do 10 osób w bardzo  wygodnych fotelach i ławkach. Jest to wspaniały wybór dla wycieczek rodzinnych. Dużym plusem tego ekskluzywnego jachtu jest możliwość demontażu stałego zadaszenia bez wpływu na widoczność sternika wokół jednostki. Jednostka została zaopatrzona w silnik VOLVO PENTA o mocy do 400 KM, który charakteryzuje się niskim zużyciem paliwa. Wraz ze zwiększającą się szybkością łodzi, zużycie paliwa maleje.
Nimbus 34 NOVA to idealny przykład jachtu przeznaczonego pod czarter.