NIMBUS 405 COUPÉ

Informacje o jachcie

Model  405 COUPÉ
Długość całkowita (m) 13,16 
Szerokość (m) 3,95
Poj. zbiorników na wodę (l) 2x200
Poj. zbiorników paliwa (l)
2x500
Silnik (wersje)

2xD4-300 221kW (300 hp)

2xD6-370 272kW (370 hp)

NIMBUS 405 COUPÉNIMBUS 405 COUPÉNIMBUS 405 COUPÉ

Flagowy model stoczni NIMBUS - NIMBUS 405 COUPÉ. Ponadczasowe piękne linie łączą ścisły design i inteligentne funkcje. Seria Nimbus Coupé został dopracowany do perfekcji od 1969 roku. W serii Nimbus Coupé stocznia stara się budować idealne jachty dla świadomego klienta. Któremu jacht ma zapewnić wygodne życie, łatwą obsługę i doskonałe właściwości długodystansowych podróży.

 

"Side-walk" to asymetryczny układ pokładu, gdzie pokład boczny wzdłuż prawej burty jest bardzo szeroki i zapewnia swobodę ruchów. Wygodne i przyjemne staje się poruszanie po pokładzie od dziobu do rufy. Dzięki takiemu rozwiązaniu łatwo również dostać się na i poza łódź wzdłuż całej prawej burcie. Projektanci maksymalne wykorzystali przestrzeń wewnątrz jachtu, co pozwala na umieszczenie pod pokładem, salonu, kuchni, dolnego pokładu i kabin. Cechą koncepcji Nimbus side-walk jest również zamontowanie drzwi na prawej burcie. Drzwi zapewniają szybki dostęp podczas manewrowania łodzią w porcie umożliwiając również manewrowanie z pozycji stojącej na pokładzie bocznym.


Salon z otwartym skandynawskim układem o dużych płaskich powierzchniach. Salon jest zarazem jasny, przestronny i nowoczesny, ale sprawia wrażenie przytulnego dziei zastosowanemu specjalnemu  oświetleniu, okuciach drewnianych i atrakcyjnych miejscach do siedzenia. 


Pięknie wykończona stolarka w salonie i kokpicie emanują wspaniałym rzemiosłem i jakością. Duża sofa w kształcie litery „U” pomieści od 6 do 8 osób

 

Duży szklany dach sterowany eklektycznie oraz zintegrowane rolety przeciwsłoneczne przy pełnym otwarciu zapewniaj poczucie przestronności wnętrza.