NIMBUS 405 COUPÉ

Łodzie ekskluzywne – model Nimbus 405 Coupé

Informacje o jachcie

Model  405 COUPÉ
Długość całkowita (m) 13,16 
Szerokość (m) 3,95
Poj. zbiorników na wodę (l) 2x200
Poj. zbiorników paliwa (l)
2x500
Silnik (wersje)

2xD4-300 221kW (300 hp)

2xD6-370 272kW (370 hp)

NIMBUS 405 COUPÉNIMBUS 405 COUPÉNIMBUS 405 COUPÉ


Flagowy model stoczni NIMBUS – jacht Nimbus 405 Coupé to ponadczasowe piękne linie połączone z niezwykłym designem i inteligentnymi funkcjami. Seria Nimbus Coupé była dopracowywana do perfekcji od 1969 roku. Obecnie są to modele przeznaczone dla świadomego klienta, dla którego jacht jest symbolem wygody i luksusu.


Łodzie ekskluzywne mają za zadanie przede wszystkim zaspokoić oczekiwania klienta. Nimbus 405 Coupé to łódź motorowa wyposażona w specjalne rozwiązanie nazywane „side-walk”. System ten polega na asymetrycznym układzie pokładu – prawa burta jest szersza od lewej. Taki układ jachtu zapewnia dużo więcej miejsca dla pasażerów podczas rejsu i pozwala im na swobodne przemieszczanie się pokładzie podczas rejsu. Dodatkową zaletą tego rozwiązania są wstawione drzwi w prawej burcie, dzięki którym manewrowanie jachtem w porcie jest znacznie prostsze.


Wynajem jachtów coraz popularniejszy


Wynajem jachtów stał się niezwykle popularny w naszym kraju. Wiele osób decyduje się na możliwość jachtingu, na ekskluzywnej łodzi. Nimbus 405 Coupé bez wątpienia należy do kategorii łodzi ekskluzywnych, o czym świadczą:


• duża przestrzeń pod kabiną,
• układ w stylu skandynawskim,
• przestronny salon,
• nowoczesna przestrzeń.


Na pokładzie znajduje się wygodna sofa w kształcie litery „U”, która z łatwością pomieści nawet 8 osób podczas rejsu. Niezwykle atrakcyjny w tym modelu jachtu jest szklany dach, który obsługiwany jest elektrycznie. Posiada on wmontowane rolety, które zapewnią izolację od zbyt mocnego słońca, aby pasażerowie mogli czuć się jeszcze bardziej komfortowo.