NIMBUS 405 FLYBRIDGE

Jacht motorowy – Nimbus 405 Flybridge

Informacje o jachcie

Model  405 FLYBRIDGE
Długość całkowita (m) 13,16 
Szerokość (m) 3,95
Poj. zbiorników na wodę (l) 2x200
Poj. zbiorników paliwa (l)
2x500
Silnik (wersje)

2xD4-300 221kW (300 hp)

2xD6-370 272kW (370 hp)

NIMBUS 405 FLYBRIDGE NIMBUS 405 FLYBRIDGE NIMBUS 405 FLYBRIDGENimbus 405 Flybridge to nowy jacht motorowy, którego premiera odbyła się 28 lutego 2015 roku na targach Stockholm Boat Show “Allt för Sjön”. Jest to model stoczni Nimbus Boats. Jego budowa oparta została na flagowym modelu Nimbus 405 Coupé.


Ten wyjątkowy jacht to propozycja dla osób, które cenią sobie wspólne spędzanie czasu w gronie znajomych, na otwartej przestrzeni. Nimbus 405 Flybridge to przystosowana do długodystansowych wypraw łódź, która dzięki doskonałym właściwościom nautycznym oraz komfortowym warunkom mieszkaniowym sprawi, że czas spędzony na pokładzie będzie wyłącznie przyjemnością.
Jacht motorowy Flybridge został skonstruowany w pełnej harmonii z podstawowym modelem Nimbus 405 Coupé, dzięki czemu nie traci swoich wyjątkowych właściwości. Jego dach jest lekki i wyjątkowo przestronny. Pomimo nadbudówki, salon nadal charakteryzuje się wyjątkowym nasłonecznieniem dzięki zastosowaniu specjalnych świetlików, co daje niezapomniane wrażenia z jachtingu.


Jachty ekskluzywne – wielofunkcyjna przestrzeń


Główny projektant stoczni Nimbus Boats podkreślił, że ten model jachtu wymagał wyjątkowo dużego nakładu pracy. Godziny spędzone nad projektem zaowocowały jednak niezwykłym wzornictwem, przekładającym się na klimat łodzi, a także wielofunkcyjną przestrzenią.
Jacht motorowy Flybridge został wyposażony między innymi w barek z umywalką, grillem i lodówką. Poza tym na pokładzie znajduje się:


• łóżko do opalania,
• duża sofa,
• podwójne siedzenie przy sterze.


Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość odwrócenia siedziska przy sterówce o 180 stopni, tworząc dodatkowe miejsce przy stole. W razie potrzeby można łatwo zmienić kanapę na dodatkowe łóżko do opalania. Wszystkie funkcje modelu Flybridge zostały zaprojektowane tak, aby szybko dostosować go do obecnych potrzeb. Jacht ten, tak jak jego poprzednik, został zaprojektowany z uwzględnieniem dodatkowej przestrzeni na prawej burcie, która służy ułatwieniu poruszania się po pokładzie.


Jeżeli chcesz zarezerwować ten jacht motorowy – skontaktuj się z nami.