Eco Marine – jachty ekskluzywne i ich czarter

Prezentacja ECO MARINE

Eco Marine – jachty ekskluzywne i ich czarter

Eco Marine to polska firma, która zajmuje się dystrybucją ekskluzywnych egzemplarzy jachtów motorowych i żaglowych. W zakresie działań naszej firmy jest także sprzedaż jachtów najlepszych jakościowo – spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.


Eco Marine oferuje luksusowe jachty motorowe, żaglowe, łodzie kabinowe.
W naszej ofercie znajdą Państwo także łodzie motorowe używane. Jednostki oferowane przez Eco Marine przeznaczone są dla motorowodniaków oraz żeglarzy, którzy cenią sobie właściwości nautyczne, a także odpowiedni komfort i wygodę obsługi.


Jesteśmy jedynym w kraju oficjalnym dystrybutorem jachtów szwedzkiej stoczni NIMBUS  oraz  PARAGON. Ponadto w Polsce posiadamy wyłączność sprzedaży jachtów ekskluzywnych – tajwańskiej stoczni HORIZON.
Wybierając jacht z naszej oferty, macie Państwo szansę na odkrycie niezwykłych doznań i zasmakowanie prawdziwej wolności. Wszechogarniająca żeglarska energia – oto motto Eco Marine!
Nasza firma powstała w wyniku inspiracji zaczerpniętych z niezwykłych podróży po różnych akwenach morskich na jachtach żaglowych i jachtach motorowych. Połączyliśmy naszą pasję z marzeniami, dzięki czemu robimy to, co naprawdę kochamy robić, a to z kolei przenosi się na zadowolenie naszych klientów.


Miejscem, w którym jesteśmy absolutnie zakochani jest Chorwacja. Niesamowita, dzika przyroda, wspaniała kultura, znakomite jedzenie, a także życzliwi mieszkańcy – to wszystko sprawia, że jest to miejsce idealne do uprawiania sportów wodnych.


Czarter jachtów żaglowych – historia naszej firmy


Eco Marine to rodzinna firma, która istnieje na rynku od roku 2012 i od początku zajmuje się obsługą i czarterem jachtów motorowych. Mimo krótkiego czasu na rynku posiadamy ogromne doświadczenie, które wykorzystujemy w pracy. Zarówno właściciele, jak i zatrudnieni pracownicy są obecni w branży jachtowej od wielu lat. Naszym przedsięwzięciom przyświeca filozofia –bezpieczeństwo, jakość i ECO-logia. Nawiązujemy współpracę z producentami jachtów, którzy cenią sobie połączenie nowoczesności z klasą, komfortu z żyłką sportową, ekologii i luksusu. Jachty, które oferujemy, są wyjątkowe pod kątem wyposażenia i komfortu żeglowania.

 

 

 

W październiku 2014 roku na ogólnopolskiej Gali „Luksusowa Marka Roku 2014” Firma Eco Marine została nagrodzona jako firma, która proponowała najbardziej luksusowe usługi. Znalezienie się wśród wielu prestiżowych firm było dla nas wielkim zaszczytem i ogromnym osiągnięciem.


 


W listopadzie 2016 roku na ogólnopolskiej Gali "Luksusowa Marka Roku" firma Eco Marine, jako przedsiębiorstwo sprzedające jachty motorowe szwedzkiej stoczni NIMBUS, została ponownie doceniona i nagrodzona statuetką za ponadczasowe, klasyczne piękno, które łączy się z wyjątkowym designem i ogromną funkcjonalnością. Te właśnie cechy przypisywane są jachtom NIMBUS, które są budowane z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa potwierdzonych certyfikatami jakości – "Feel the Difference" i dbałością o szczegóły.

 

 

W kwietniu 2017 roku na ogólnopolskiej Gali "Luksusowa Marka Roku oraz Sukcesy Roku" odbywającej się w Warszawie, firma Eco Marine została nagrodzona statuetką Sukces Roku. Również do tego sukcesu przyczyniła się dystrybucja jachtów szwedzkiej stoczni NIMBUS.

 

 

 

W październiku 2017 roku na targach żeglarskich Warszawski Salon Jachtowy - Firma ECO MARINE została wyróżniona i nagrodzona statuetką Champion Jachtingu 2017.

 

 

W kwietniu 2018 roku na ogólnopolskiej Gali "Luksusowa Marka Roku oraz Sukcesy Roku" w Łochowie, Firma ECO MARINE promująca jachty szwedzkiej stoczni NIMBUS została ponownie nagrodzona przyznaniem tym razem statuetki Sukces Roku dla NIMBUS BOATS POLAND 2018 - TO KLASA, KTÓREJ POTRZEBUJESZ.


 

 

 

 

W październiku 2018 roku odbyły się targi żeglarskie Wiatr i Woda w Katowicach, oraz targi żeglarskie Warszawski Salon Jachtowy. W listopadzie 2018 roku natomiast braliśmy udział w targach żeglarskich Boat Show w Łodzi. 

 

 

Na targach miał premierę NIMBUS Weekender W9 - na Warszawskim Salonie Jachtowym zdobyliśmy wyróżnienie za najlepszą premierę jachtu motorowego :-)

 

 

Na Łódzkim Boat Show zdobyliśmy nagrodę dziennikarzy w kategorii jacht motorowy za Najlepszy Komfort i Luksus na 9 metrach nie tylko przez weekend :-)

 

 

 

Na koniec listopada 2018 roku na ogólnopolskiej Gali "Luksusowa Marka Roku oraz Sukcesy Roku" w Janowie Podlaskim, Firma ECO MARINE prezentująca wspaniałą dekę SUP NIMBUS Edition, została ponownie nagrodzona przyznaniem tym razem statuetki Luksusowy Produkt Roku 2018. 


 

 


Eco Marine na swoją siedzibę w Polsce wybrało kameralny biurowiec w centrum Krakowa. Biura są naszą własnością. Tutaj pracujemy i spotykamy się z naszymi klientami. W biurowcu jest tylko 6 firm – każda z nich jest odpowiednio wyeksponowana, dlatego trafią Państwo do nas bez problemów.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i odwiedzenia naszego biura.

 


 

Stacjonujemy na Chorwacji w Marinie Pirovać