O nas

Prezentacja ECO MARINE

ECO MARINE to polska firma, będąca dystrybutorem ekskluzywnych jachtów motorowych. Naszym głównym celem jest sprzedaż jachtów najwyższej jakości, korespondujących z oczekiwaniami Klientów. W ofercie ECO MARINE znajdują się luksusowe, precyzyjnie wykonane jachty motorowe. Jednostki oferowane przez ECO MARINE przeznaczone są dla motorowodniaków oraz żeglarzy ceniących właściwości nautyczne oraz komfort i wygodę obsługi.

 

Jesteśmy w Polsce jedynym oficjalnym dystrybutorem prestiżowych jachtów szwedzkiej stoczni NIMBUS BOATS, wspaniałych jachtów PARAGON YACHTS oraz ALUKIN BOATS - wyśmienitych łodzi aluminiowych, posiadamy w Polsce wyłączność sprzedaży luksusowych jachtów tajwańskiej stoczni HORIZON.

 

Wybierając jacht z naszej oferty masz szansę odkryć niezwykłe miejsca, poczuć tętniącą życiem różnorodność oraz zasmakować niczym nieskrępowanej wolności. Ożywcza dawka żeglarskiej energii - oto formuła ECO MARINE na wakacje marzeń!


Powstanie Firmy ECO MARINE zainspirowane zostało podróżami po różnych akwenach morskich na jachtach żaglowych i motorowych. ECO MARINE jest połączeniem pasji z marzeniami, dzięki niej obcujemy z tym, co naprawdę kochamy i lubimy robić. 
 

Chorwacjia - to miejsce – w którym jesteśmy zakochani w jej nieskażonej przyrodzie, uwielbiamy obcowanie z jej kulturą, jedzeniem a nade wszystko z nieustannie pogodnymi mieszkańcami, oczywiście należy wspomnieć o wyśmienitych warunkach do uprawiania sportów wodnych.

 

Firma ECO MARINE to rodzinna Firma, która istnieje na rynku od roku 2012 i od początku zajmuje się sprzedażą, obsługą i czarterem jachtów motorowych. Mimo krótkiego czasu istnienia posiadamy duży bagaż doświadczeń, które w swej pracy wykorzystujemy. Właściciele i zatrudniani pracownicy są w branży jachtowej od wielu lat. Naszym przedsięwzięciom przyświeca filozofia –bezpieczeństwo, jakość i ECOlogia. Nawiązujemy współpracę z producentami jachtów, których jachty cechują się połączeniem nowoczesności z klasą, komfortu z żyłką sportową, ekologii i luksusu. Jachty, które oferujemy są niepowtarzalne pod kątem wyposażenia, jak również pod kątem przyjemności z pływania. 


ECO MARINE dzięki swojej pracy i zaangażowaniu w promocję i sprzedaż jachtów jest często nagradzana :-) 

 

 

 

W październiku 2014 roku na ogólnopolskiej Gali „Luksusowa Marka Roku 2014” Firma ECO MARINE została nagrodzona jako Firma, która w roku 2014 proponowała najbardziej luksusowe usługi. Otrzymaliśmy nagrodę i prestiżowe wyróżnienie Luxusowej marki Roku  2014. Wśród wielu nominowanych firm był to dla nas wielki zaszczyt i wielkie osiągnięcie.


 

W listopadzie 2016 roku na ogólnopolskiej Gali "Luksusowa Marka Roku" Firma ECO MARINE jako firma sprzedająca jachty szwedzkiej stoczni NIMBUS została ponownie nagrodzona przyznaniem statuetki za ponadczasowe klasyczne piękno które spotyka się z najwyższej klasy designem i funkcjonalnością w postaci jachtów NIMBUS, które są budowane z zachowaniem najwyższych standartów bezpieczeństwa i dbałości o szczegóły potwierdzonych certifikatami jakości - poczuj różnicę - "Feel the Difference".

 

 

W kwietniu 2017 roku na ogólnopolskiej Gali "Luksusowa Marka Roku oraz Sukcesy Roku" w Warszawie, Firma ECO MARINE  promująca jachty szwedzkiej stoczni NIMBUS została ponownie nagrodzona przyznaniem tym razem statuetki Sukces Roku 2017.

 

 

 

W październiku 2017 roku na targach żeglarskich Warszawski Salon Jachtowy - Firma ECO MARINE została wyróżniona i nagrodzona statuetką Champion Jachtingu 2017.

 

 

W kwietniu 2018 roku na ogólnopolskiej Gali "Luksusowa Marka Roku oraz Sukcesy Roku" w Łochowie, Firma ECO MARINE promująca jachty szwedzkiej stoczni NIMBUS została ponownie nagrodzona przyznaniem tym razem statuetki Sukces Roku dla NIMBUS BOATS POLAND 2018 - TO KLASA, KTÓREJ POTRZEBUJESZ.


 

 

 

 

W październiku 2018 roku odbyły się targi żeglarskie Wiatr i Woda w Katowicach, oraz targi żeglarskie Warszawski Salon Jachtowy. W listopadzie 2018 roku natomiast braliśmy udział w targach żeglarskich Boat Show w Łodzi. 

 

 

Na targach miał premierę NIMBUS Weekender W9 - na Warszawskim Salonie Jachtowym zdobyliśmy wyróżnienie za najlepszą premierę jachtu motorowego :-)

 

 

Na Łódzkim Boat Show zdobyliśmy nagrodę dziennikarzy w kategorii jacht motorowy za Najlepszy Komfort i Luksus na 9 metrach nie tylko przez weekend :-)

 

 

 

Na koniec listopada 2018 roku na ogólnopolskiej Gali "Luksusowa Marka Roku oraz Sukcesy Roku" w Janowie Podlaskim, Firma ECO MARINE prezentująca wspaniałą dekę SUP NIMBUS Edition, została ponownie nagrodzona przyznaniem tym razem statuetki Luksusowy Produkt Roku 2018. 


 

 


ECO MARINE swoją siedzibę w Polsce posiada w luksusowym kameralnym biurowcu w centrum Krakowa. Biura, które posiadamy są naszą bezpośrednią własnością. Tutaj pracujemy i rozmawiamy z naszymi klientami. W biurowcu jest tylko 6 firm więc każda z nich jest odpowiednio wyeksponowana.

 

Zapraszamy w nasze skromne progi… 


 

Stacjonujemy na Chorwacji w Marinie Pirovać